iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Q Vara likviidsusprobleem viis 4miljonilisse maksuvõlga

Q Vara likviidsusprobleem viis 4miljonilisse maksuvõlga

Rubriik: Äripäev

Anne Oja kirjutab Äripäevas, et Soosepa elurajooni arendajana tuntuks saanud Q Vara võlgneb maksuametile üle 4 miljoni krooni, ettevõtte juhi sõnul on tegi ajutise likviidsusprobleemiga.

Lõviosa Q Vara ligi 4,4 miljoni kroonisest maksuvõlast moodustab käibemaks. Seda oli firma üleeilse seisuga võlgu 3,8 miljonit krooni. Sotsiaalmaksuvõlg ligines 300 000 kroonile. Lisaks tuleb tasuda intressivõlg.

Q Vara nõukogu esimees Alo Lillepea ütles, et likviidsus on turul tervikuna väga halb ja selge on, et Q Vara sarnaneb muude selle sektori ettevõtetega. Ta lisas, et juunikuu rahavoog oli kesine ning ettevõte on maksuametiga kokku leppinud käibemaksu tasumise kahes osas. "Augusti lõpuks on kõik tasutud," lubas Lillepea.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3650/uud_uudidx_365011.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus