iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

PwC konverents ‘Raamatupidamine ja maksud aastal 2015’

PwC konverents ‘Raamatupidamine ja maksud aastal 2015’

Rubriik: EML

Eesti sisukaim raamatupidamise konverents 'Raamatupidamine ja maksud aastal 2015'

29.-30. oktoober 2014 Swissōtel Tallinn konverentsikeskuses Raamatupidamine ja maksundus on taas suurte muutuste pöörises. Euroopa Liit on välja andnud uue raamatupidamise direktiivi, mille Eesti on küll kohtusse kaevanud, kuid sellest hoolimata on Rahandusministeerium kardinaalselt ümber kirjutamas raamatupidamise seadust. Muudatused käibemaksu deklareerimises ja autode maksustamises ei ole sugugi ainsad muudatused maksuseadustes, mis lähitulevikus aset leiavad.

Oluliselt on muutumas ka meie naaberriikide aruandlus- ja maksureeglistikud. PwC konverentsil anname põhjaliku ülevaate nii eelseisvatest muudatustest, kui jagame praktilisi kogemusi, mis võimaldavad õppida teiste, mitte enda vigade pealt. Teemade hulgas: Uus Euroopa Liidu raamatupidamise direktiiv ja eelseisvad muudatused raamatupidamise seaduses. Kuigi uus Euroopa Liidu raamatupidamise direktiiv on kohtusse kaevatud, käivad ettevalmistustööd selle rakendamiseks Eestis.

Rahandusministeerium on raamatupidamise seadust põhjalikult ümber kirjutamas - küsimus on, kas mõistlikus suunas? Anname ülevaate plaanitavatest seadusemuudatustest ning kaasame teid seaduseloomesse! Muudatused IFRSis ja RTJides. Ei ole aastat, mil rahvusvahelised standardid või Raamatupidamise Toimkonna juhendid ei muutuks - anname praktilise ülevaate olulisematest muudatustest.

Muudatused lähiriikide raamatupidamise- ja maksuseadustes. Üha enam Eesti ettevõtteid on laiendanud oma äritegevust naaberriikidesse - eelkõige Lätti, Leetu ja Soome. Anname praktilise ülevaate nendes riikides kehtivatest raamatupidamise, auditi ja maksunduse reeglitest ning viimasel ajal aset leidnud muudatustest. Eesti parim finantsjuhtimise praktika.

Tähelepanekuid ja praktilisi kogemusi jagavad Eesti parimad finantsjuhid. Riskide hindamine ja sisekontroll. Kuidas tagada, et jõuline äriarendus ja kaasnevad riskid oleksid omavahel tasakaalus? Jagame parimat praktikat tõhusatest sisekontrollisüsteemidest Eesti ettevõtete näidete põhjal.

Kas olete arvete deklareerimiseks valmis? Alates detsembrist tuleb üldreeglina esitada esimest korda uued KMD INF vormid müügi- ja ostuarvete deklareerimiseks. Anname juhiseid, mida ja kuidas deklareerida ning tähele panna. Sõiduautode käibemaks.

Pikalt on kavandatud muudatusi sõiduautodega seotud sisendkäibemaksu mahaarvamise piiramiseks. Selgitame, mis sellest kõigest lõpuks välja tuli ja milliseid mõjusid see omab. Ülevaade muudatustest maksuseadustes. Anname kokkuvõtliku ülevaate muudest olulisematest muudatustest maksuseadustes, mis jõustusid 2014 või on jõustumas lähiajal.

Maksuhalduri prioriteedid. Millised valdkonnad saavad olema maksuameti fookuses lähiaastatel? Äriregister - sõber või vaenlane? Millised on enamlevinud põhjused aruannete tagasilükkamiseks ja kuidas vältida trahvi saamist äriregistri poolt? Eesti majanduskeskkond 2015. Kas majandus läheb langusesse? Kas palkade kasv jätkub?

Ennustamine on küll tänamatu tegevus, kuid sellest hoolimata püüavad majandusanalüütikud anda meile aimdust Eesti majanduse lähitulevikust. Esinejateks oma ala parimad asjatundjad nii PwC-st, Raamatupidamise Toimkonnast, Maksu- ja Tolliametist, Eesti Maksumaksjate Liidust, Rahandusministeeriumist kui mujalt - teiste hulgas Ago Vilu, Lasse Lehis, Marek Helm, Dmitri Jegorov, Villi Tõntson, Erki Mägi, Lauri Past, Ain Veide, Hannes Lentsius, Stan Nahkor, Evelyn Liivamägi. Konverentsi täishind on 359 EUR, kuid kiire registreeruja soodushind kuni 30. septembrini (k.a): kaks päeva 289 eurot; PwC kliendile 279 eurot, üks päev 189 eurot; PwC kliendile 179 eurot. Hindadele lisandub käibemaks.

Esimesel päeval (29. oktoobril) käsitleme raamatupidamisteemasid, teisel päeval (30. oktoobril) maksuteemasid. Konverentsi hind sisaldab 2 konverentsipäeva, konverentsi materjale, lõunasööke ja kohvipause.

Osaledes mitmekesi või mitmel PwC koolitusel, kehtivad erinevad hinnasoodustused. Iga järgmine osaleja samast ettevõttest või samast kontsernist annab 10% täiendavat soodustust. Seega, - registreerudes kas 2-le koolitusele või kahekesi ühest ettevõttest / kontsernist, kehtib teisele koolitusele või teisele osalejale 10% soodustus; - registreerudes kas 3-le (või enam) koolitusele või kolmekesi (või enam) ühest ettevõttest / kontsernist, kehtib kolmandale (või enam) koolitusele või kolmandale (või enam) osalejale 20% soodustus. Mida rohkem tarkust omandad, seda soodsam Ta on.

Registreeru juba täna telefonil 6141 800 või e-kirjaga koolitus@ee.pwc.com Kohtumiseni konverentsil! PwC

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus