iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Puhverfirma FIE ja OÜ vahele

Puhverfirma FIE ja OÜ vahele

Rubriik: Äripäev

Jüri Tamm, Riigikogu majanduskomisjoni liige, sotsiaaldemokraat, kirjutab Äripäeva arvamusküljel, et majanduse seisu ja perspektiivi mõistmisel on juba näha arusaama, et eduka majanduspoliitika võtmesõnad on loovus, innovatsioon ja õppimine. Selge mõistusega inimesele pole ka uudis, et õhuke riik, odav tööjõud ja energia on möödanik. Seega alus edasiseks on olemas.

Keerulisem on, kuidas praegune raske aeg majanduses üle elada põhieesmärgist kaugenemata. Kui maailma finantssektoris räägitakse usalduse taastamisest, siis Eesti riigi esmane ülesanne on taastada ettevõtlike inimeste usk äritegevuse otstarbekusse ja investorite huvi minna uuele ringile.

Siin pole vaja imerohtu leiutada, vaid teha lihtsad otsused. Majandusedu tagavad ettepanekud saab jagada kolme gruppi. Esimene neist koosneb kohe teostatavaist muudatustest. Nt erisoodustusmaksude kaotamine töötaja hariduse ja tervise edendamise pealt.

Arengu ja usalduse tagamiseks tuleb luua ettevõtjale soodsad võimalused investeerida tööjõudu. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4119/arv_kolumn_411902.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus