iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Prügilamaksud kasvavad järsult

Prügilamaksud kasvavad järsult

Rubriik: Postimees

Andrus Karnau kirjutab Postimehes, et eestlasi ootab 2010. aastal järjekordne suur maksutõus – kasvavad prügilamaksud nii tavajäätmeile kui ka elektritootmises tekkivale põlevkivituhale.

Keskkonnatasude kava näeb ette, et tavaprügi mahapaneku maks kasvab praeguselt 156 kroonilt tonni eest 250 kroonile tonnilt. Tavalisele inimesele lisanduvad veel prügifirmade kulud ja kasum, aga vähemalt 100-kroonine hinnatõus tonnilt näib olevat kindel. Ametlik põhjendus järjekordsele maksutõusule on keskkonnaministeeriumi koostatud paberi järgi see, et tuleb soodustada prügi taaskasutamist.

Ometi ei jää 2010. aastal tabav maksutõus viimaseks. Olmeprügi puhul eeldab keskkonnaministeerium, et järgmisel kümnel aastat kasvab prügimaks igal aastal veel omakorda 5 protsenti. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=49460Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus