iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Prokuröri tunnistajad ei suuda meenutada

Prokuröri tunnistajad ei suuda meenutada

Rubriik: Äripäev

Anne Oja kirjutab Äripäevas, et kunagise metsa ülesostja ABTG juhid Indrek Mandre ja Rein Lembit Palipea ootasid eilset kohtuistungit lõbusas tujus, tunnistajad ei mäletanud enam maksupettuse asjaolusid. Eeluurimisel 19,6 miljoni kroonise käibe- ja tulumaksumaksupettuseni juhatanud tunnistajad ei mäleta enam seitsme aasta eest räägitut, ilmneb kohtusaalis.

"Viimasel kohtuistungil tegelesime sellega, et välja uurida, mis tunnistajatest on saanud," alustab kohtunik järjekordset istungit. Ta loetleb rea nimesid ja loeb ette saabunud vastuseid. "...

viibib Kosel ja tal pidi olema lahtine tuberkuloos," teatab kohtunik. Üks teine tunnistaja, vanem naisterahvas, on kopsupõletikust küll paranenud, kuid arsti kinnitusel vajab ta abi liikumisel, pesemisel ja riietumisel. "No ma ei tea," kommenteerib kohtunik. Nii jääb ülekuulamissõelale kolm meest, ja neljas, kes istungi ära unustas, jõuab kohtumajja lõunaks.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3840/uud_uudidx_384005.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus