iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

President Karis: erakorralised valimised ei tekitaks mingeid suuri muutusi

President Karis: erakorralised valimised ei tekitaks mingeid suuri muutusi

Rubriik: EML

Isegi kui mingil põhjusel peaks Eestis praegu minema riigikogu erakorraliste valimiste teed, ei muudaks see palju, sest samad poliitilised vastasseisud jääksid ja kokkuvõttes oleksime samas seisus, mis praegu, ütles intervjuus Vikerraadiole president Alar Karis.

Norstati küsitluse järgi soovivad 51 protsent eestlastest erakorralisi valimisi ning nende vajadusele on rõhunud ka näiteks EKRE esimees Martin Helme, kes on öelnud, et EKRE-l on lausa plaan erakorraliste valimiste esilekutsumiseks.

Karise sõnul pole erakorralised valimised midagi sellist, mida ei tohiks või ei peaks toimuma, aga sellel peab olema kindel põhjus.

"Mitte nii, et mulle täna riigis miski ei meeldi või mulle ei meeldi mõned poliitikud, et siis tuleb president ja kuulutab välja erakorralised valimised. Nii need asjad ei käi. Selleks peab olema mõjuv põhjus ja need on ka seaduses ja põhiseaduses kirjas," lausus Karis.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609138829/president-karis-erakorralised-valimised-ei-tekitaks-mingeid-suuri-muutusi

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus