iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Postimehe kogutud ligi 8000 allkirja jõudsid riigikokku

Postimehe kogutud ligi 8000 allkirja jõudsid riigikokku

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et Postimehe ja Postimees.ee esindajad andsid täna lõunaajal riigikogu esimehele Ene Ergmale üle 7780 allkirja riigikogulaste palgatõusu ohjeldamise toetuseks.

Ligi kolme nädala jooksul internetis ja paberil kogutud allkirjad andsid üle Postimehe peatoimetaja Merit Kopli, peatoimetaja asetäitja Kalle Muuli ja Postimees.ee juhataja Aivar Reinap. Allkirjapakkidega koos andis Postimees Ergmale üle järgmise kirja: «Austatud EV riigikogu esimees pr Ene Ergma! Ajalehe Postimees toimetus on saanud lugejatelt 7780 allkirja nõudele muuta riigikogu palgasüsteemi ja peatada ohjeldamatu palgakasv, mida põhjustab riigikogu liikmetele neljakordse Eesti keskmise palga maksmine. Edastame need allkirjad Teile lootuses, et riigikogu arutab Postimehe toimetuse ja lugejate ettepanekuid võimalikult kiiresti ning leiab võimaluse muuta riigikogu palgasüsteem niisuguseks, et see ei riivaks rahva õiglustunnet.» Ene Ergma avaldas allkirju vastu võttes heameelt selle üle, et rahvas oma arvamust avaldab, nentides, et see ongi demokraatia.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/190308/esileht/siseuudised/318661.php Vaata filmi, kuidas osalusdemokraatia toimib: Dokumentaalfilm “Suvevalgus 2007”

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus