iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Pomerants kärbib lahkumishüvitisi tööinimestel, mitte endal

Pomerants kärbib lahkumishüvitisi tööinimestel, mitte endal

Rubriik: Delfi

Vahur Koorits kirjutab Delfis, et kui tööinimene otsustab järgimisel aastal ametist lahkuda omal soovil või tööandja survel, siis ei saa ta töötukassalt mingit hüvitist, sest võimuliidu saadikud Marko Pomerants ja Kalle Jents on valmis saanud seaduseelnõuga, mis tühistab omal soovil või poolte kokkuleppel ametist lahkunutele 40 protsendilise hüvitise maksmise järgmisest aastast.

Kui aga valijad saavad seetõttu Pomerantsi ja Jentsi peale pahaseks ja ei vali neid enam riigikokku tagasi, saavad mõlemad mehed endale hüvitiseks oma kuue kuu palga. Kui Pomerants ja Jents otsustavad aga vabatahtlikult poole pealt riigikogu liikme tööst loobuda, saavad nad hüvitiseks oma kolme kuu palga. Mõlemal juhul tuleb neil ette näidata vaid vähemalt ühe aasta pikkune staaž riigikogus.Loe edasi: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/pomerants-karbib-lahkumishuvitisi-tooinimestel-mitte-endal.d?id=63930641

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus