iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Poliittehnoloogia: kes on süüdi minister Järvani saatmises riigikogu infotundi, kus tol ei jäänud muud üle, kui Laari lugeda

Poliittehnoloogia: kes on süüdi minister Järvani saatmises riigikogu infotundi, kus tol ei jäänud muud üle, kui Laari lugeda

Rubriik: Delfi

Peagi lõppeva nädala tähelepanuväärseimaid sisepoliitilisi sündmusi riigikogu muidu nii flegmaatilises õhkkonnas leidis kahtlematult aset kolmapäevases infotunnis ja sedagi tänu asjaolule, et väga midagi ei toimunud.

Keegi, kes tagantjärele on võimuerakondade esindajate teravatoonilise pahameele osaliseks saanud, oli kutsunud või suunanud sellele tavapärasele tühja saali koosviibimisele ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri Kristjan Järvani.

Loe lähemalt:
https://forte.delfi.ee/artikkel/120097036/poliittehnoloogia-kes-on-suudi-minister-jarvani-saatmises-riigikogu-infotundi-kus-tol-ei-jaanud-muud-ule-kui-laari-lugeda

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus