iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Pirita linnaosa hüvitab elanikele tasulise parkimise

Pirita linnaosa hüvitab elanikele tasulise parkimise

Rubriik: Postimees

Urmas Seaver kirjutab Postimees.ee-s, et linnavalitsuse poolt peale surutud tasulise parkimise vastu olev Pirita linnaosavalitsus hüvitab elanikele sajakroonise parkimiskaardi.

«See on põhimõtteline küsimus, et elanikele peab parkimine olema tasuta,» ütles Pirita linnaosavanem Tiit Terik. «Seetõttu otsustasime linnaosavalitsuse reservist hüvitada pere peale ühe kaardi.» Teriku ütles, et siiani on kompensatsiooni küsinud ja saanud 150 inimest. Ta lisas, et hüvitise küsijaid lisandub iga päev. Tasuline parkimine kestab Pirital 15.

maist kuni 15. septembrini ehk neli kuud ning kogu perioodi kaart maksab elanikule sada krooni. Teistel tuleb parkimistunni eest tasuda 12 krooni, kuupilet maksab 500 krooni ja terve suve eest tuleb välja käia 2000 krooni. Suvine tasuline parkimine on Pirital kestnud juba aastaid, kuid mullu sügisel tegi linnaosavanem linnavõimule ettepaneku see sootuks kaotada.

Linnavõim kehtestas seepeale aga uue tasulise ala, mis varasemast ligi kolm korda suurem ja sinna sisse jääb umbes 500 majapidamist. Erinevalt linnavalitsusest ei leia Terik et tasulise parkimise ala laiendamisest Pirital mingit kasu oleks. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/100608/esileht/siseuudised/tallinn/335960.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus