iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Pensionifondiga liitujad enam kingitusi ei saa

Pensionifondiga liitujad enam kingitusi ei saa

Rubriik: Postimees

Andrus Karnau kirjutab Postimehes, et Rahandusministri äsjane määruse eelnõu keelab pakkuda inimestele pensionifondiga liitumise eest sularaha, sanatooriumituusikuid või suurrätte.

Rahandusministeerium saatis kooskõlastamisele määruse eel­nõu, millega kehtestatakse täp­se­mad nõuded in­ves­tee­ri­mis- ja pensionifondide koh­ta avaldatavale infole ja reklaamile. «Kogumispensioni süsteem ei ole vabatahtlik, mistõttu riigipoolsete piirangute seadmine nii reklaami kui tasude osas võib mitmel juhul olla põhjendatud,» kommenteeris rahandusminister Aivar Sõerd. Määruse kohaselt ei lubata kohustuslike pensionifondidega liitujatele enam kingitusi te­ha või muid peibuti­si reklaami­da.

Näiteks on edaspidi lubamatu kinkida pensionifondiga liitujatele meepurke, patju, DVD-mängijaid, reise. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/301106/esileht/olulised_teemad/tarbija24/kasu/231584.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus