iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Peek endiselt suurim maksuvõlglane

Peek endiselt suurim maksuvõlglane

Rubriik: Äripäev

14.06.06 Äripäevas annab Villy Paimets ülevaate Toomas Peegi maksuvaidlusest. Maksu- ja tolliamet nõuab Peegilt ligikaudu 25 miljonit krooni, millest maksuvõlg ulatub 13,51 miljoni kroonini, ülejäänu on intressivõlg, mis kogu aeg lisa tiksub. Mais mõistis halduskohus Peegilt nimetatud summad ka maksuameti kasuks välja, kuid Peek kaebas edasi.

Tallinna halduskohus jättis eile Toomas Peegi kaebuse rahuldamata, seega on üks Tele2 endistest omanikest endiselt maksu- ja tolliameti silmis suurim eraisikust maksuvõlglane. Tegemist on maksuvaidlustega, kus Toomas Peek, Tõnis Palts ning Markus Pedriks müüsid keeruka skeemi kaudu oma osaluse Levicomis Rootsi telekomiettevõttele Tele2."Maksuhaldur rõhutab, et me ei keskendu niivõrd vormilistele vigadele, vaid pöörame üha enam tähelepanu tehingute tegelikule majanduslikule sisule," ütles Aav.

"Tagades oma töös maksustamise selguse, tagame ka maksukuulekuse kasvu, mis mõjutab sisuliselt ka ausat konkurentsi, ja see ei ole mitte ainult maksuhalduri soov, vaid ka ettevõtjate eesmärk."Pikemalt sellest loost loe siit: http://www.aripaev.ee/3251/uud_uudidx_325104.html.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus