iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Peame vahet maksetega töötukassasse

Peame vahet maksetega töötukassasse

Rubriik: Äripäev

12.06.06 Äripäeva juhtkirjas tehakse töötukassa nõukogule ettepanek peatada töötuskindlustusmaksete kogumine nii ettevõtjatelt kui ka töötajatelt, aga nii, et kindlustuskaitse samal ajal edasi kestaks.

Toimetuse seisukoha poolt on mitu tugevat argumenti. Esiteks, töötukassasse on kogunenud aukartust äratav rahasumma - tänavu esimeses kvartalis ületas see kahe miljardi krooni piiri. Varus on mitu korda suurem summa, kui töötukassa on suutnud kogu oma eksisteerimise aja jooksul kõikideks hüvitisteks kokku välja maksta. Sellise summaga toimetamine käib töötukassale üle jõu, sest see seab raha haldamise süsteemile juba kõrgemad nõudmised.

Eesti majandusest käsu korras ära tõmmatud summa läheb Eestist välja - Hollandi suurpanga ABN Amro Asset Managementi hallata.Pikemalt sellest artiklist: http://www.aripaev.ee/3249/arv_juhtkiri.html.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus