iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Parts: laevandussektoris võiks rakendada erisoodustusi

Parts: laevandussektoris võiks rakendada erisoodustusi

Rubriik: Postimees

Martti Kass kirjutab Postimees.ee-s, et Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Partsi sõnul ei ole laevandussektori toetamist sätestatud koalitsioonilepingus, kuid majandusministrina tunneb ta vajadust probleemiga tegeleda.

«Meie oleme oma erakonnas seda arutanud, see on väga selgelt selline poliitiline küsimus,» tunnistas Parts laevanduse toetamisest rääkides Kuku raadio saates «Ministri vastuvõtt». Tema sõnul ei ole seda probleemi koalitsioonileppes käsitletud. «Majandusministrina ma tunnen moraalset kohustust sellega tegelda,» lisas Parts.«Tavaliselt kasutatakse maksusoodustusi töötajate palkade osas. Teine võimalus on see, et laevandusettevõte tulumaksu ei maksa üldse, ehk nad maksavad maksu asukohariigile tonnaaži pealt,» pakkus Parts välja võimalusi kuidas laevandust toetada.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/161107/esileht/siseuudised/296016.php?parts-laevandussektoris-voiks-rakendada-erisoodustusiTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus