iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Parts: Eesti riik vajab FIEsid

Parts: Eesti riik vajab FIEsid

Rubriik: Raamatupidaja.ee

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts kinnitab Raamatupidaja.ee portaalis Lemmi Kann`ile, et FIEd on Eesti majandusele vajalikud, neid tuleb kohelda võrdselt teiste ettevõtjatega ja tagada neile võrdsete maksude juures sarnane ligipääs sotsiaalkindlustusele ja tervishoiule.

„Riik peab olema ettevõtjasõbralik ja selle juurde kuulub ka paindlikkus erinevate tegevusvormide osas. Lisaks äriühingutele peab olema võimalik tegutseda ka füüsilisest isikust ettevõtjana. See on tähtis näiteks nende jaoks, kellele ettevõtlus pole kas põhitegevus või on lihtsalt tegevuse mastaap nii pisike, et äriühingu asutamine pole otstarbekas,” ütles Parts vastuseks küsimusele, kas riik ikka peab FIEsid majanduse seisukohalt vajalikuks või soovitakse praeguseid füüsilisest isikust ettevõtjaid ning oma äri alustajaid edaspidi näha hoopis ühemehe-OÜsid registreerimas.Loe täpsemalt: http://www.raamatupidaja.ee/article/2011/01/14/Parts_Eesti_riik_vajab_FIEsid

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus