iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Parlamendi töörühm otsib ühisosa

Parlamendi töörühm otsib ühisosa

Rubriik: Muud

Riigikogu töökorralduse töörühm arutas 04.06.2008 oma koosolekul Riigikogu kodu- ja töökorra muutmist. Ühiselt kiideti heaks eelnõu, mis muudab valitsuse infotunni Riigikogus senisest aktuaalsemaks ja paindlikumaks. See eelnõu saadeti fraktsioonidele ettepanekuga seadusandliku algatusega viivitamatult välja tulla.

Töörühm analüüsis ka Riigikogu liikmete ja teiste keskmise palgaga seotud riigiametnike tasustamisega seonduvat. Võeti teadmiseks õiguskantsleri seisukoht, et Riigikogu palgasüsteemis on võimalik teha muudatusi ka sama koosseisu puhul, pidades silmas palkade külmutamist või vähendamist.

Fraktsioonidel on järgneva nädala jooksul aega tutvuda õiguskantsleri hinnangutega ning kujundada oma seisukohad, kuidas Riigikogu palgasüsteemi täiustamisega edasi minna. Samuti lepiti kokku, et valmistatakse ette kõrgemate riigiametnike palkade külmutamise eelnõu, millele fraktsioonid oma hinnangu annavad. Töörühm koguneb taas 11. juunil.

Siis arutatakse ka Riigikogu liikmete kuluhüvitiste ja teiste kõrgemate riigiametnike esindustasude temaatikat, samuti püütakse jõuda kokkuleppele Riigikogu alatiste komisjonide reformimise osas. Loe Riigikogu pressiteadet: http://www.riigikogu.ee/?id=50539

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus