iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Parkimistasust hoidujad hävitavad Kadrioru parki

Parkimistasust hoidujad hävitavad Kadrioru parki

Rubriik: Postimees

Urmas Seaver kirjutab Postimehes Tallinnas tasulise parkimisala laiendamisega kaasnenud probleemist Kadriorus. Tasulise parkimisala piirist napilt välja jääv Kadrioru park on hädas pargiteedele ja parki ümbritsevate tänavate äärsetele mururibadele massiliselt parkivate autodega, mis segavad külastajaid ning rikuvad haljasalasid.

«Tasulise parkimisala laienemise tõttu alates 1. aprillist on Kadrioru park sõna otseses mõttes muutunud autoparklaks,» märkis Kadrioru pargi juhataja Ain Järve. «Pargitakse Luigetiigi ümbruse pargiteedele ja lausa äsja taastatud murualadele.» Ta rõhutas, et parkivad autod hakkasid parki ummistama just päevast, mil tasuline parkimisala laienes, varem sellist probleemi polnud.

Tasuline parkimine Kadrioru pargi naabruses maksab 12 krooni tund ehk näiteks üheksa tunni parkimise eest tuleks autoomanikul päevas välja käia 108 krooni. Kui arvestada, et ühes kuus on umbes 20 tööpäeva, tähendab tasuline parkimine vähemalt 2160 krooni suurust väljaminekut. Parkimise kuukaart maksab 1500 krooni. Märtsikuus teatas linna munitsipaalpolitsei, et parkimine muruplatsil võib kaasa tuua väärteomenetluse ja rahatrahvi.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/100507/esileht/siseuudised/tallinn/259802.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus