iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Parkimise eest vale hinda maksnute trahv alaneb

Parkimise eest vale hinda maksnute trahv alaneb

Rubriik: Postimees

23.05.06 Postimehes kirjutab Urmas Tooming Tallinna linnavalitsuse kavast vähendada nendel autojuhtidel viivistasusid, kes on tasulisel parkimisalal masina hoidmise eest küll maksnud, aga nõutust väiksema summa.

Linnavalitsus tahab homsel istungil muuta 2003. aasta parkimistasu kehtestamise korda. Põhiline muudatus seisneb selles, et kontrolörid hakkavad edaspidi vahet tegema, kas inimene jätab tasulisel parkimisalal auto hoidmise eest üldse maksmata või on teinud seda vale piirkonna tariifi järgi. Praegu panevad kontrolörid kõigile parkimistasu nõude vastu patustanutele auto klaasipuhastaja vahele 480-kroonise viivistasu kviitungi.

Kui linnavalitsus kiidab heaks linnavolikogu määruse eelnõu, pääseb vale tariifi järgi maksnud sohver 1. augustist 240-kroonise viivistasuga. Päris maksmata jätnud inimene peab aga ikkagi kukrut 480 krooni võrra kergendama. Täpsemalt loe: http://www.postimees.ee/230506/esileht/siseuudised/tallinn/202750.phpTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus