iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Palts ja Peek seljatasid maksuameti

Palts ja Peek seljatasid maksuameti

Rubriik: Postimees

Lauri Linnamäe kirjutab Postimehes, et Eesti ajakirjanduses on kahel korral ilmunud artikkel pealkirjaga «Paltsule pasunasse*». Riigikohus pesi Paltsu nime pärast aastatepikkust maksuvaidlust puhtaks, maksuametile sai sest saagast aga selle sajandi suurim läbikukkumine.Kui riigikohus maksuameti ees üleeile ukse kinni lõi, langenuks justkui oksjonivasar. Maksuametit neli aastat vaevanud kinnisidee – Tõnis Paltsule koht kätte näidata – lõpphinnaks jäi viis miljonit krooni. Arve esitatakse meile, maksumaksjaile.

Just nii palju – viis miljonit kopikatega – kogus intresse üle kahe aasta maksuameti arvel seisnud 12 miljonit krooni, mille toona Tallinna linnapea ametit pidanud Palts maksuametile 2005.

aastal üle kandis.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/040807/esileht/majandus/275483.phpVt samal teemal ka Postimehe juhtkirja: Haldusanarhia kaotus: http://www.postimees.ee/060807/esileht/arvamus/275466.phpVt samal teemal ka Päevalehte: Palts ja Peek seljatasid lõplikult maksuameti: http://epl.ee/artikkel/395095

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus