iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Palts ja Peek kulutasid advokaatidele ligi miljoni

Palts ja Peek kulutasid advokaatidele ligi miljoni

Rubriik: Postimees

Postimees kirjutab, et tippadvokaadid Üllar Talviste ja Ants Karu teenisid äsja võidukalt lõppenud maksuvaidlusega vähemalt 800 000 krooni. Nii palju pidid nende teenete eest maksma suurärimehed Tõnis Palts ja Toomas Peek.Tallinna ringkonnakohtu otsusest selgub, et Lextali advokaadibüroo partnerite Karu ja Talviste teenetele kulutas Palts üle poole miljoni krooni. Lõviosa sellest maksis Palts mullu ja tunamullu Tallinna halduskohtu istungite eel ja järel. Peegi kulud küündisid ligi 300 000 kroonini.

Palts ja Peek kaebasid 2005.

aastal kohtusse maksuameti, kes nõudis esimeselt mehelt enam kui 12 miljonit krooni ja teiselt 13,5 miljonit krooni. Maksuameti nõude põhjuseks oli keerukas tehing, mille mehed tegid 1999. aastal Tele 2 Holdingi aktsiatega.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/090807/esileht/majandus/276154.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus