iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Palju õnne, Rootsi majandus! Eestlased nuumavad panku üha suuremates summades

Palju õnne, Rootsi majandus! Eestlased nuumavad panku üha suuremates summades

Rubriik: Delfi

 Ainuüksi Swedbank Eesti maksis viimase viie aastaga Rootsis asuvale omanikule dividendeks 970 miljonit eurot. Lähiaastail ootab rootslasi tavapärasest märksa suurem rahasada.

Eesti pankuritele tõi õnne ja õnnetuse euribori tõus. Eestlased on teinud lõviosa oma laenulepingutest ujuva intressimääraga ja euribori kasvades maksavad nagu segased. Kuue kuu euribor oli veel mullu juunini miinusmärgiga. Nüüd aga on ta juba tasemel 4,125 protsenti. Eluasemelaenu võtjad – eriti need, kes said laenu hiljuti – võtavad toimuvat vägagi valusalt.

Loe lähemalt:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120236159/palju-onne-rootsi-majandus-eestlased-nuumavad-panku-uha-suuremates-summades

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus