iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Pakendikeskus loobus Hiina esindusest

Pakendikeskus loobus Hiina esindusest

Rubriik: Äripäev

Väinu Rozental kirjutab Äripäevas, et üle viie aasta Hiina hankijatega koostööd teinud AS Pakendikeskus, kes plaanis aasta tagasi avada Shanghais mitme töötajaga kontori, on sellest loobunud, sest Euroopa Liit kehtestas osale Hiina kiletootjaile dumpingumaksu.

"Äri Hiinaga pole soikunud, kuid mahud on vähenenud," ütles Pakendikeskuse juhatuse esimees Lauri Maaring, kes eile rääkis oma kogemustest ka Eesti Väliskaubanduse Liidu korraldatud Hiina-teemalisel äriseminaril. "Esinduse asutamisest loobusime, kuid meil on Hiinas endiselt üks kohalik inimene, kes teeb seal klassikalist ostutööd." Maaringu sõnul kehtestas Euroopa Liit alates selle aasta septembrist Hiinast imporditud kiletooteile maksu, mis jääb vahemikku 4-28 protsenti toote hinnast. "Igale kiletootjale on kehtestatud impordimaks vastavalt tema varasemale tegevusele," selgitas Maaring. "Kuna ühe meie partneri kiletoodangule väänati maksimummäär, siis temaga me enam koostööd ei tee." Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3407/uud_uudidx_340704.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus