iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

PÄEVA TEEMA – Kai Realo: riigis, kus elatakse ainult maksude tõstmise abil, ei ole lootustki elanike elujärje paranemisele

PÄEVA TEEMA – Kai Realo: riigis, kus elatakse ainult maksude tõstmise abil, ei ole lootustki elanike elujärje paranemisele

Rubriik: Delfi

Ühiskonna jõukus luuakse endiselt ettevõtluses ja majandusruumi konkurentsivõime vajab praegu häid otsuseid ning valikuid.

Valitsuse kommunikatsioonis on kevadest saadik olnud üks levinumaid sõnu maksud - millises sektoris saab neid tõsta ja kellelt tuleks kasum üldse ära võtta. See on nagu imeravim, mis aitab kõige puhul. Ka kõige lihtsamal Eesti elanikul tekib ühel hetkel küsimus, kust tuleb see raha, millest makse maksta ning kuidas saab maksutõus raha juurde tekitada, kui samal ajal tulud ei suurene, vaid pigem langevad?

Loe lähemalt:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120233374/paeva-teema-kai-realo-riigis-kus-elatakse-ainult-maksude-tostmise-abil-ei-ole-lootustki-elanike-elujarje-paranemisele

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus