iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Padar utsitab parteisid lubadustest loobuma

Padar utsitab parteisid lubadustest loobuma

Rubriik: Postimees

Tuuli Koch intervjueerib tänanses Postimehes rahandusminister Ivari Padarit. Minister tõdeb, et lihtsam oleks ilmselt veenda Edgar Savisaart kiitma praeguse valitsuse tööd kui valitsusel leida täna veel kohti, kust miljardeid kroone kokku võtta. Padar loodab võimupartnerite valmisolekule loobuda oma maksulubadustest.

Täna istub valitsus enne sügist viimast korda maha, et arutada eelarvet. Jõutakse eesmärgini?Tööd on hulga.

Ülesandeks on hoida keerulises majandusolukorras eelarvet tasakaalus ja kõigile on pähe kulunud arv 9,9 miljardit krooni, mis tähendab kulude kärpimist ja uute tuluallikate otsimist. Oleme päris suurt edu saavutanud ja valitsuse kahe istungi järel pool ülesandest lahendanud, kuid tubli töö on veel ees.Mis saab maksureformist ja kas valijatele antud lubadustest tuleb loobuda?Kõik need asjad on laual ja teravate vaidluste sisuks ongi kindlasti kogu maksupoliitika. Selge, et praeguse pisku maksukoormusega lopsakaid tegusid ei tee. Nüüdsel maksukoormusel on omad piirid, millega tuleb arvestada, aga kui tahame rohkem kulutada, siis peab olema ka teistsugune maksukoormus.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=19736Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus