iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Padar: tulumaksu langetamine külmutatakse

Padar: tulumaksu langetamine külmutatakse

Rubriik: Äripäev

Lemmi Kann kirjutab aripaev.ee-s sellest, et rahandusminister Ivari Padari sõnul eilne valitsuskabineti istung lõplikke otsuseid veel ei toonud, kuid pilt Padari poolt esitatud eelarveraami sees hakkab rahandusministri sõnul kuju võtma ning tulumaksu langetamise külmutamine on ukse ees.

Eile hiliste õhtutundideni kestnud valitsuskabineti istungil arutati võimalusi, kuidas järgmise aasta riigieelarves tulusid suurendada ning käidi läbi kõik koalitsioonipartnerite poolt ette pandud maksumuudatused, milles lõplikku üksmeelt siiski veel ei saavutatud. Õhkkond oli Padari sõnul kuum nagu kogu selle aastase eelarve tegemise juures algusest peale olnud on, kuid siiski arukas ja asjalik ning esimesed poliitilised kokkulepped hakkavad kuju võtma."Ega enne ei saagi lõplikke otsuseid tulla, kui kogu suur pilt koos on,“ ütles Padar pärast valitsuskabineti istungi lõppu antud intervjuus Äripäevale. Suure pildi kokku saamist takistavad endiselt erinevad nägemused, millised maksumuudatused ja mil määral järgmise aasta eelarve ja kogu riigi arengu jaoks kõige paremad oleksid.Loe täpsemalt: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=65a2d9bd-1fc0-45a7-a8e0-c5ecf823ffac

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus