iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Padar: Läheb veel pingelisemaks

Padar: Läheb veel pingelisemaks

Rubriik: Maaleht

Rahandusminister Ivari Padar annab Maalehes intervjuu riigieelarve kärbete teemal. Minister Padar nimetab 3,2 miljardiga riigi kulusid kärpinud negatiivset lisaeelarvet peaprooviks 2009. aasta eelarvele, kus esialgsete hinnangute kohaselt kipub puudu jääma juba 10 miljardit.

Mida toob pärast kurnavaid Riigikogu ööistungeid vastu võetud lisaeelarve? Lisaeelarvega vähendatakse 2008. aasta eelarve tulusid 6,1 miljardi krooni võrra ning kulusid 3,2 miljardi krooni võrra.

Enamik ministeeriume pidi oma valdkonna kulutusi kokku tõmbama keskeltläbi 7-9%.Ka haigekassa peab arvestama 538 miljoni vähenemisega? Haigekassa eelarve vähenemine on tingitud sellest, et rahandusministeerium vähendas sotsiaalmaksu prognoosi, millest osa läheb haigekassale.Loe täpsemalt: http://www.maaleht.ee/2008/07/03/intervjuu/880-padar-laheb-veel-pingelisemaks

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus