iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Padar jäi autosoodustuse suurendamise sooviga üksi

Padar jäi autosoodustuse suurendamise sooviga üksi

Rubriik: Äripäev

Piret Reiljan kirjutab Äripäevas, et suure tõenäosusega jääb maksumuudatustest välja algselt planeeritud tööandja sõiduautode erisoodustusmaksu kahekordistamine, sest kolmest valitsusliidu erakonnast kaks olid eile selle plaani vastu.

Algusest peale tööandjale kuuluvate sõiduautode erisoodustusmaksu kahekordistamisele vastu vaielnud Reformierakonna esimees ja peaminister Andrus Ansip jäi endale kindlaks ja teatas eile, et kui üksmeelele ei jõuta, jääb see maks lihtsalt tõstmata. Kokkuleppele polnud valitsuse liikmed eilse seisuga jõudnud ka elektriaktsiisi määras. Nii Ansip kui ka Veskimägi andsid küll mõista, et kavandatav aktsiis peab asendama senise CO2 saastetasu, mis vähendaks elektri tootmise hinda ning seeläbi ka elektri hinda ja nii jääks tarbijale elekter kokkuvõttes sama kalliks. Juba koalitsiooniläbirääkimistel paksu verd tekitanud metsaomanike täiendav maksuvabastus on praeguseks osapoolte üksmeelse toetuse saavutanud ning suure tõenäosusega võivad füüsilisest isikust metsaomanikud alates tulevast aastast metsa müügi puhul taotleda 45 000kroonist maksuvaba tulu aastas.

Vahepeal kõne all olnud 5aastane arvestusperiood laideti maha liigse bürokraatia kaasnemise tõttu. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3595/uud_uudidx_359506.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus