iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Padar astub võitlusesse salaviina ja -tubakaga

Padar astub võitlusesse salaviina ja -tubakaga

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees kirjutab Postimehes, et Riigikogu kinnitab täna alkoholi- ja tubakaaktsiisi äkktõusud, mis võivad kriitikute hinnangul panna vohama salaturu. Rahandusministri Ivari Padari kinnitusel teeb riik kõik, et salakaupa Eestist eemal hoida.

Ministri väitel on rahandusministeerium koos siseministeeriumiga tõsiselt tegelenud salaturu teemaga. Tuleva aasta riigieelarvesse on juba praegu plaanitud suuremad summad maksu- ja tolliametile ning politseiametile, et piirata võimalikku salaalkoholi ja salaviina tulekut, lubas Padar, kes näeb peamist ohtu salasuitsudes. «Suuremad riskid on kindlasti tubakaga,» ütles ta eelnõu esimesel lugemisel põrandaaluse kaubanduse võimaliku leviku kohta.

«Analüüside pealt võib arvata, et salaalkoholi puhul on tõenäosus väiksem, hinnatõus siin sedavõrd ei mõjuta,» lisas ta. Rahandusminister Padar võis aga eile aktsiisieelnõu teise lugemisega rahul olla, sest saadikud hääletasid sinna tagasi sätte, mis kergitab uue aastal viinaaktsiisi kahes jaos kokku 30 protsenti. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/140607/esileht/siseuudised/266214.php Vaata ka ATKAS muutmise seaduse eelnõud koos seletuskirjaga: http://www.maksumaksjad.ee/modules/AMS/article.php?storyid=256

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus