iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Paar miljonit võlgu Pohlaku jalgpalliklubil

Paar miljonit võlgu Pohlaku jalgpalliklubil

Rubriik: Äripäev

Tänase Äripäeva paberkandjal on eilse aripaev.ee uudis sellest, et Eesti Jalgpall ei äga ainult mänguoskuste madalseisus, vaid ka majanduslikus augus. Eesti jalgpalli tähtsaima mehe Aivar Pohlaku jalgpalliklubi FC Flora rabeleb taas suurtes võlgades. Võlad vaevavad ka teisi Pohlaku osalusega jalgpalliklubisid.

Need punased kanded on jalgpalliklubile tekkinud kõigest kahe kuuga. Riigile ollakse võlgu 771 285 krooni makse, millele lisandub intressivõlg.

Lisaks pureb jalgpalliklubi kolm erinevat inkassofirmat, kes nõuavad FCF ligikaudu 30 000 krooni.Lisaks FC Florale on maksuvõlgnike nimekirja sattunud ka Aivar Pohlaku ehitatud Lilleküla jalgpallistaadion, mida rahva seas kutsutakse A le Coq Arenaks. Ettevõte võlg maksu- ja tolliameti ees on hetkeseisuga 108 372 krooni pluss intress.Loe täpsemalt: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=59f6ebe8-b703-4257-b790-e4e167990db5

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus