iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Otsitakse rakendust üle jäänud 2,4 miljardile kroonile

Otsitakse rakendust üle jäänud 2,4 miljardile kroonile

Rubriik: EML

Eesti Maksumaksjate liidu tegevjuhi Õnneli Varendi sõnul peaks valitsus kasutama ülelaekumist seal, kus eelarvet koostades jäid kõige suuremad kitsaskohad. Teisalt - eelarve ülelaekumise üheks põhjuseks võib olla ülim konservatiivsus eelarve koostamisel.

„Ühest küljest on ju hea, et rahandusministeeriumi haldusalas on kõik korras - eelarve on täidetud, maksud laekuvad hästi. Teisest küljest tekitab ülelaekumine mänguruumi eelarvega, mida enam nii positiivseks pidada ei saa. Valitsus peaks teadma, kus eelarve tegemisel jäid kõige suuremad kitsaskohad, mõistlik oleks ülelaekumist kasutada seal,” sõnas Varend.

Tema sõnul ei saa ülelaekumisest teha järeldust, et see oleks põhjus asuda langetama makse. Riigi maksupoliitika peab olema järjekindel „Kindlasti ei arva me, et võrreldes teiste Euroopa riikidega korjaks Eesti liiga palju maksuraha, pigem on küsimus kuidas sellega ringi käiakse,” lisas ta. Aga tunnustuseks maksumaksjatele on ülelaekumine igal juhul.Erinevate erakondade seisukohti eelarve ülelaekumise rakendamise kohta saab lugeda lähemalt http://www.aripaev.ee/3097/uud_uudidx_309707.html või 11. jaanuari 2006 a Äripäevast lk 8.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus