iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Omavalitsusi tabab hiidkärbe

Omavalitsusi tabab hiidkärbe

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees kirjutab Postimehes, et valitsuse läinudneljapäevane kärpeistung lõppes kokkuleppega, et 2009. aasta riigieelarvest tuleb otsustavalt maha tõmmata kohalike omavalitsuste tarbeks mõeldud raha.

See kabinetis langetatud otsus sündis rasketes vaidlustes. Enne arutasid ministrid pikalt rahandusminister Ivari Padari ettepanekut peatada ajutiselt maksureform. Sel juhul oleks seisma pandud nii oravatele armas tulumaksu alandamine kui sotside lubatud tulumaksuvaba miinimumi tõstmine.

IRL oleks aga pidanud loobuma esimese lapse maksusoodustusest. «Kompromissile oldi üsna lähedal. Reformierakond oli üllatuslikult soostumas oma peamise valimislubaduse ajutise külmutamisega, kuid takistuseks sai IRL,» kirjeldas üks asjaosaline. «Seejärel tegi peaminister Andrus Ansip ettepaneku omavalitsuste kohta.» Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=20429Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus