iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Omanikud võitlevad maamaksu vastu kohtus

Omanikud võitlevad maamaksu vastu kohtus

Rubriik: Äripäev

Enn Tosso kirjutab Äripäev Online`is, et koduomanikke ühendav Eesti Omanike Keskliit pöördus hiljuti maja- ja korteriomanike poole üleskutsega vaidlustada oma maamaksuteade, nüüd on mitmed koduomanikud pöördunud halduskohtusse maamaksu põhiseaduslikkuse hindamiseks, teatab liit.

Eesti Omanike Keskliidu peasekretäri Taavi Madiberki sõnul jätkavad koduomanikud koostöös maksumaksjate liiduga maamaksuteate vaidlustajatele tasuta juriidilise konsultatsiooni pakkumist, vajadusel tasudes täielikult ka koduomanike kohtukulud. “Tegemist on teedrajava vaidlusega kodanike põhiõiguste tagamisel," teatas Madiberk, lisades, et seoses keskkonnaministeeriumi lähiaastatel plaanitava maade ümberhindamisega võib vaidlus omada perspektiivis väga tõsiseid tagajärgi tuhandetele koduomanikele, mitte ainult Tallinnas, vaid üle Eesti. Tänaseks on kampaania "Kodu maamaksust vabaks" raames omanikud.ee portaalis kogutud juba üle 7000 kontrollitud allkirja. Loe täpsemalt: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=e3bd6df1-c495-49c6-abb2-a3fdc08e0121 Loe ka: „Avaldati tüüpkaebus maamaksuteadete vaidlustamiseksTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus