iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Õllesummer paiskas piletid maksutõusu hirmus varem müüki

Õllesummer paiskas piletid maksutõusu hirmus varem müüki

Rubriik: Postimees

Martti Kass kirjutab Postimees Online`is, et Õllesummer pani täna müüki 1000 esimest festivalipiletit, mille käibemaks on 5 protsenti eeldades, et lähiajal tõstetakse seadusemuudatusega piletite maksuosa 18 protsendini.

Festivali peakorraldaja Marje Hansar märkis, et sooduspiletid osutuvad tema hinnangul kindlasti populaarseteks, kuna tõenäoliselt muudetakse käibemaksuseadust nii, et piletitele lisandub 13 protsenti täiendavat käibemaksu ning ürituse lähenedes tõusevad piletihinnad paratamatult. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/071107/esileht/siseuudised/294063.php Loe ka Äripäevast: Silvia Kruusmaa. „Õllesummer ennetab varase piletimüügiga maksutõusu“: http://www.aripaev.ee/3763/uud_uudidx_376311.html Loe ka MaksuMaksjast: Rainer Eidemiller, Priit Lätt. „Etendusasutused ja käibemaks“ Loe teisi artikleid samal teemal MaksuMaksjas.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus