iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Oled registris, jääb 13% endale

Oled registris, jääb 13% endale

Rubriik: Äripäev

Soome maksuameti juhtivinspektor Sari Wulff kirjutab Äripäevas, et artiklis "Soome maksuhoop Eesti firmale" (15.02.) väidetu kohaselt nõutakse Eesti ettevõtetelt Soomes kõigilt arvetelt 13% Soome maksuametile. Autori sõnul soovib Soome maksuamet õiendada artiklis esinenud vigu.

Aasta algusest saavad ka Eesti ettevõtted registreeruda Soome maksu kinnipidajate registris, kuigi neil pole alalist tegevuskohta Soomes. See tähendab, et töö tellija Soomes ei pea registrisse kantud Eesti ettevõttelt kinni pidama 13% tuluallikamaksu. Soomes on kodumajapidamistel võimalik ostetud teenuste pealt tagasi saada nn kodu-majapidamismahahindlust.

See on võimalik vaid siis, kui teenus on ostetud maksu kinnipidajate registris registreeritud ettevõttelt.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3537/arv_vastukaja_353701.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus