iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ojuland: kuluhüvitised tugevdavad riigikogu liikmete sidet valijatega

Ojuland: kuluhüvitised tugevdavad riigikogu liikmete sidet valijatega

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et täna Riigikogu esimeseks aseesimeheks tagasi valitud Kristiina Ojuland kiitis parlamendi koosseisu esimese aasta saavutusi ning toonitas, et liikmete side valijatega on tugevamaks muutunud tänu kuluhüvitistele.

Ojuland on rahul, et selle koosseisu Riigikogu liikmed on kõvasti tugevdanud sidet oma valijatega. Ojuland leiab, et positiivset rolli on selles mänginud kuluhüvitis, sest kui varem pidi Riigikogu liige oma taskust valijatega seotud üritused kinni maksma, siis praegu saab ta kasutada hüvitist. Samuti on rahvasaadikud Ojulandi arvates olnud aktiivsemad avalikus debatis. «Palju abi on siin olnud alternatiivmeediast, eriti aga blogindusest.

See võimaldab riigikogu liikmetel otse pöörduda valijate poole ilma vahendajateta, mistõttu huvilistel on otseallikast võimalik saada informatsiooni, millega riigikogu liikmed poliitiliselt tegelevad.» «Võin kinnitada, et riigikogu töötab täna väga intensiivselt. Selle koosseisu riigikogu esimese aastaga on jõutud ära teha nii vanemahüvitise pikendamine, tulumaksu alandamine, pensionireformi, ettevõtete tulumaksuvabastuse säilitamine reinvesteeritud kasumilt,» tunnustas aseesimees. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/270308/esileht/siseuudised/320101.php Tutvu alternatiivmeediaga ja loe Jürgen Ligi blogi viimast sissekannet: „Äramaksmatu maamaks“ Loe ka: „EML esitas ettepanekud Riigikogu töö ja palgakorralduse muutmiseks

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus