iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Õiguskantsler Ülle Madise: ministeeriumid on nagu vaimuhaige maja

Õiguskantsler Ülle Madise: ministeeriumid on nagu vaimuhaige maja

Rubriik: Postimees

Õiguskantsler Ülle Madise räägib Sakalale, miks peaks ministeeriumides töötajaskonda mitmesaja inimese võrra vähendama, millist kahju on Eestile tekitanud venekeelne kooliharidus ja kuidas Eestis nihkutakse vaikiva ajastu poole.

Ülle Madise, olete korduvalt öelnud, et riigiametid on töötajatest suhteliselt lagedaks lihvitud: politseinikke ei jätku tänavale enam ammu ja elukutselisi päästjaid jätkub ainult suurematesse linnadesse. Kus see mõne ministri räägitav rasvakiht end varjab?

Minu arvates tuleb vaadata ministeeriumide suunas. Need on liiga suured. On tekkinud liiga palju koordineerivaid ja administreerivaid kihte. Samuti protseduure, millest saaks loobuda. Töö tulemus oleks sel juhul kiirem ja parem. Olen õiguskantsleri kantseleid juhtides selle tee läbi käinud, meil toimis, ehk mujalgi. Kõikidel on vastutus. Nõunikel ja juhtidel. Kõik peavad asju lahendama, ma ise pean ka. Mitte keegi ei saa olla lihtsalt administraator. Iga inimese tööpäevad peavad olema tihedalt täidetud. Igal õhtul peab saama konkreetselt öelda, mida ma ära tegin.

Loe lähemalt:
https://sakala.postimees.ee/8007569/oiguskantsler-ulle-madise-ministeeriumid-on-nagu-vaimuhaige-maja

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus