iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Nordea tahab tõusta pensioniturul tippu

Nordea tahab tõusta pensioniturul tippu

Rubriik: Äripäev

Kertu Ruus kirjutab Äripäevas, et eile sai Nordea Pensions Estonia AS finantsinspektsioonilt õiguse valitseda nii kohustuslikke kui ka vabatahtlikke pensionifonde, millega tullakse turule sügisel. Nordea loodab tõusta pensionifondide turul kolme suurima tegija hulka.

"Nordea Life & Pensionsi eesmärk on saada turu kolme tipptegija hulka, nagu see on ka praegu kõigis teistes riikides, kus Nordea pakub elukindlustus- ja pensionitooteid," ütles ASi Nordea Pensions Estonia juhatuse liige Angelika Tagel. "Mõistagi ei saavuta me seda eesmärki üleöö, kuid oleme seadnud sihid pikaajaliselt." Nordeat ootab pensionifondide turul ees juba viis konkurenti. Suurima tüki turust on enda kätte haaranud Hansa Investeerimisfondid, talle järgneb SEB Varahaldus.

Danske Capitali, LHV Varahalduse ja ERGO Varahalduse osa jääb konkurentidele kõvasti alla. Tagel ei andnud Äripäevale antud vastustes mõista, kelle turuosa kallale plaanitakse täpsemalt minna. Ta märkis, et uustulnuka esimene sihtrühm on tema praegused kliendid, kes olevat juba pikka aega oodanud, et Nordea alustaks pensionitoodete pakkumist ka siinsel turul. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4009/uud_uudidx_400909.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus