iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Nestor soovitab maamaksu üle kurtjatel endale paremad linna- või vallajuhid valida

Nestor soovitab maamaksu üle kurtjatel endale paremad linna- või vallajuhid valida

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et Eiki Nestor ei pea vajalikuks muuta maamaksu seadust, vaid soovitab kõrge maamaksu vastu protestijatel kohalikel valimistel endale sobivad juhid valida, sest seadus laseb just kohalikul omavalitsusel maamaksu kehtestada.

„Seadusega on kohalikele omavalitsustele antud suured õigused maamaksu kehtestamisel,“ ütles Eiki Nestor. „Praktiliselt tähendab 0,1 protsendine maamaks, mida ka sageli kasutatakse, minimaalset maksukoormust,“ sõnas ta. Nestor soovitas: „Kui keegi leiab, et maamaks on liiga suur, saab ta kohalikel valimistel oma seisukoha häält andes selgeks teha.“ Tema sõnul peab kõikidel maksudel ja ka nende muutmisel olema selge mõte. Ta selgitas, et „Omavalitsused, kuhu meelitatakse inimesi elama, kehtestavad madala maksu ning omavalitsused, kuhu rahvas elama tungleb, kõrgema.“ Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/250308/esileht/majandus/319637.phpTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus