iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Narva linnavõimud annavad tuld ümbrikupalkade pihta

Narva linnavõimud annavad tuld ümbrikupalkade pihta

Rubriik: Äripäev

23.08.2006 Äripäevas annab Liis Kängsepp ülevaate Narvas toimuvast ümbrikupalgavastasest võitlusest. Narva linnavõimud on sööstnud ümbrikupalgavastasesse võitlusesse, keelitades kohalikke ettevõtteid töötajate palku tõstma. 400 ettevõttele saadetud kirjad on vaid osa suuremast programmist.

Kevadel pöördus Narva linnavalitsuse poole maksu- ja tolliameti Ida keskuse juhataja Lauri Pastak, et arutada, kuidas koostööd teha. Aru sai peetud ja nüüd on Narva linnavalitsusel põhjalik programm, kuidas eelarvesse rohkem maksuraha meelitada ja ümbrikupalkade maksmist vähendada.

Hiljuti saidki 400 Narva ettevõtet linnavalitsusest kirja, kus juhiti tähelepanu sellele, et maksu- ja tolliameti andmetel on ettevõtte keskmine palk tunduvalt madalam kui piirkonna teistel samalaadsetel ettevõtetel. Linnavalitsus palus kirjas ettevõtjatel oma töötajate palku tõsta ja ka linnavõimudele teada anda, mida palkade tõstmiseks ette võetakse.Pikemalt sellest loost: http://www.aripaev.ee/3321/uud_uudidx_332109.html.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus