iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Muutuvad raamatupidamise juhendid mõjutavad ettevõtete kasumeid

Muutuvad raamatupidamise juhendid mõjutavad ettevõtete kasumeid

Rubriik: Raamatupidaja.ee

Mitmed muudatused uutes Raamatupidamise Toimkonna juhendites mõjutavad ka ettevõtete kasumeid ja omakapitale. Kuidas ja miks, selgitab Raamatupidamise Toimkonna esimees ja PwC Eesti juht Ago Vilu Raamatupidaja.ee-s.

Hiljuti avaldas Raamatupidamise Toimkond oma veebilehel (www.easb.ee ) kommenteerimiseks uute Raamatupidamise Toimkonna juhendite (RTJid) eelnõud. Uued juhendid on kavas vastu võtta juba selle aasta lõpuks ning plaanide kohaselt jõustuksid need alates 2012. aastast (soovi korral oleks ettevõtetel neid võimalik ennetähtaegselt rakendada juba 2011.a.

aruannetele). Alljärgnevalt lühidalt sellest, mis tingis juhendite ümberkirjutamise ning millised on olulisemad muudatused.Loe edasi: http://www.raamatupidaja.ee/article/2011/11/3/muutuvad_raamatupidamise_juhendid_mojutavad_ettevotete_kasumeid

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus