iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Mis sobib talule paremini, kas FIE või äriühing?

Mis sobib talule paremini, kas FIE või äriühing?

Rubriik: Maaleht

Olavi Kärsna kirjutab Maalehes, et FIEks olemisel on oma eelised, ehkki seda ettevõtlusvormi üldiselt laidetakse.

Fiendusest on ikka veel kombeks rääkida kui ainult jamast ja õnnetusest. Ei ole kohanud veel ühtki inimest, kes oma tuttava raamatupidaja käest ettevõtlusvormi valiku kohta nõu küsides poleks kuulnud, et kui vähegi võimalik, tee ikka osaühing. Ja kui loen reklaamvoldikult, et koolinoortele hakatakse mingil üritusel fienduse ja firmanduse vahekordadest rääkima, on esimene mõte, et jälle teoretiseeritakse piiratud vastutusest, kapitalitulust ja muust sellisest. Ka Isamaa ja Res Publica Liidu valimisprogrammis oli punkt, mis nägi ette taludest äriühingute moodustamise.

Osadele talupidajatele nimelt tundus FIE nimetus solvav või vähemasti ebakohane. Kui see asi aga kunagi kampaania korras ette võetakse, võivad mõnedki talupidajad ennast varsti üsna ebamugavalt tunda. Loe täpsemalt: http://www.maaleht.ee/?page=&grupp=artikkel&artikkel=10843 Loe ka MaksuMaksjast: Lasse Lehis. „Ich bin ein Unternehmer“: http://www.maksumaksjad.ee/modules/smartsection/item.php?itemid=321Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus