iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ministrid lastetusmaksu ei poolda

Ministrid lastetusmaksu ei poolda

Rubriik: Maaleht

Anneli Aasmäe kirjutab Maalehes, et Padar pelgab diskrimineerimist, Maripuu ei taha sildistada, Parts eelistab toetada kolmanda lapse sündi.

Karistus ja amoraalne teguviis - selliseid sõnu kasutavad ministrid võimalikust lastetusmaksu kehtestamisest rääkides. Enamik valitsuse liikmeid maksu ei poolda ega pea seda ka riigieelarve puudujäägi tasandamisel heaks lahenduseks."Maksud täidavad muidugi riigikassat, aga sellise maksu sisseviimine ainult eelarveaukude lappimiseks oleks amoraalne," leiab haridus- ja teadusminister, kolme last kasvatav Tõnis Lukas. "Ma ei pea õigeks karistavate meetmete kasutamist või iibeküsimuste rakendamist eelarvevankri ette," lisab regionaalminister, nelja lapse isa Siim-Valmar Kiisler.Loe täpsemalt: http://www.maaleht.ee/2008/09/04/uudised/1855-ministrid-lastetusmaksu-ei-poolda

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus