iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ministri sõda miraažiga

Ministri sõda miraažiga

Rubriik: Postimees

Endine kultuuriminister, rahvaliitlane Jaak Allik kirjutab Postimehes, et kultuuriministri soov minna maksusõtta libaetendusasutuste vastu ja leida selle abil väärtkultuuri toetamiseks lisaraha, oleks igati tervitatav, kuid enne peab ministeerium ise sellised asutused tekitama.

Ettepanek tõsta selleks kõigi etendusasutuste piletite käibemaksumäära 18 protsendini, seda tegelikult tähendabki, paraku mingit lisaraha kultuurile (mujalt kui tarbija taskust) juurde aga küll ei too. Teatavasti määras riigikohtu lahend kõigi riigi-, munitsipaal- ja eraetendusasutuste või rahvusooperi müüdavate piletite käibemaksumääraks viis protsenti. Poplauljate sissetoojad, ööklubid, summerdajad jms, kes tahaksid ennast nüüd samuti etendusasutusteks lugeda, on maksnud viimaste aastate jooksul kenasti 18 protsenti käibemaksu ja seepärast nad õiguskantslerile kaebasidki.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/070108/esileht/arvamus/304750.phpLoe samal teemal Postimehest ka kirjanik Mihkel Muti kommentaari: "Asi ei ole torukübaras" http://www.postimees.ee/070108/esileht/arvamus/304751.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus