iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Minister Padar soovitab nägelevatel kolleegidel kokku hoida

Minister Padar soovitab nägelevatel kolleegidel kokku hoida

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees kirjutab Postimees, et riigieelarve ränkadeks kärbeteks valmistuvas valitsuses küpsevad vastasseisud, lisaks asus majandusminister Juhan Parts eelarvet ennast kritiseerima.

Parts võttis teravate sõnadega vastu rahandusministeeriumi eilse teate, et tänavu jääb riigikassasse laekumata 7,5 miljardit maksukrooni, mis sunnib vähemalt 3,1 miljardit krooni kokku hoidma. «Aus on tunnistada, et eelarve aluseks võetud majandusprognoos oli sel korral ekslik ja eelarve tehti liiga optimistlik,» ütles Parts. «See oli viga ja seda tuleb nüüd parandada.» Majandusministri sõnul ei saa Eesti majanduse jahtumist ajada vaid maailmamajanduse ja USA süüks. «Eesti majandus on eelkõige seotud Põhjamaadega, kus majanduse olukord on üsna hea ja stabiilne.

Kahtlemata mõjutab meid USAs toimuv, ent need mõjud jõuavad tasapisi pärale,» sõnas Parts, kes nägi alalaekumise põhjusi eeskätt Eesti laenu- ja kinnisvarabuumi lõppemises ning transiidi vähenemises. Sellelt seisukohalt vastandub Parts selgelt nii rahandusministeeriumi juhtidele kui ka Reformierakonna tippudele, kes näevad prognoosi viltumineku taga üleilmseid mõjusid ja eeskätt USA kommertspankade krahhe. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/040408/esileht/siseuudised/321667.php Loe ka Äripäevast: Ivari Padar. „Valitsusel tuleb püksirihma pingutada“: http://www.aripaev.ee/3911/arv_kolumn_uus_391101.html Loe ka Äripäeva juhtkirja: „Rihm koomale ja moosi ei näpi!“: http://www.aripaev.ee/3911/arv_juhtkiri.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus