iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Miljonärid häbenevad oma tulu

Miljonärid häbenevad oma tulu

Rubriik: Äripäev

Anne Oja ja Piret Reiljan kirjutavad Äripäevas, et mullu ligi 100 miljonit krooni tulu ning hiigelmaksu deklareerinud mees eelistas tundmatuks jääda, samasuguse otsuse langetasid peaaegu kõik mullused tulumiljonärid.

aripaev.ee andmetel võis ligi 100 miljoni krooni suurust tulu deklareerida Ida-Virumaal tegutsenud ettevõtja Anatoli Demenko, kes eelmise aasta lõpus müüs maha osaluse Polyformi plastitehases. Demenko ise ei olnud nõus eile aripaev.ee-le kommenteerima oma võimalikku suurima maksumiljonäri staatust. Polyformi juhatuse esimees Valeri Rõžkov ütles mais, et paljuski oli Polyformi plastitehase müük tingitud Polyformi senise suuromaniku Demenko soovist oma vanuse tõttu aktiivsest äritegevusest eemale tõmbuda. Kui kogu aktsiapakk läinud aasta lõpus Peterburi ärimeeste Andrei Katkovi ja Jevgeni Malovi firmale Sillamäe Plastic maha müüdi, kuulus Demenkole veidi üle 81 protsendi aktsiatest.

Äripäeva arvestuste kohaselt võis Polyformi 100 protsendi aktsiate hind olla 100-120 miljonit krooni. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3600/uud_uudidx_360008.html Loe ka Eesti Päevalehest: „Eesti miljonärid soovivad jääda tundmatuks“ Loe ka Postimehest: „Tulumiljonäride read täienevad jõudsalt“ Loe veel: Deklareeritud tulu kasvas 22 protsenti

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus