iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Märtsi-aprilli MaksuMaksjas elust ilma Venemaata

Märtsi-aprilli MaksuMaksjas elust ilma Venemaata

Rubriik: EML

Ajakiri heidab pilgu, kuidas edenevad ettevalmistused eluks ilma Venemaata: Euroopa Liit on vastu võtnud jõulised sanktsioonipaketid, lisaks on paljud ettevõtted vabatahtlikult oma tegevust Venemaal piiranud. EL on samuti koostanud tegevuskava REPowerEU, et leevendada energiakriisist tulenevaid probleeme. Samal eesmärgil on ka Rahvusvaheline Energiaagentuur andnud välja 10 soovitust, kuidas riigi- või lausa üksikisiku tasandil vähendada kütusetarbimist ja anda oma panus olukorra leevendamisse.

Üks võimalus parandada inimeste toimetulekut praeguses keerulises ja ebakindlas majanduskeskkonnas oleks langetada makse või laiendada maksusoodustusi. MaksuMaksja lugejale on kindlasti juba pähe kulunud Rahandusministeeriumi ametnike aastakümnete pikkused õpetussõnad sellest, et maksusoodustused on ebaefektiivsed ja eelarvetasakaal on tähtsam kui kõik muu. EML juhatuse liige Lasse Lehis uurib märtsis ja aprillis algatatud ja arutatud seaduseelnõude pinnalt, kas ehk nüüd on midagi selles osas muutunud.

Eelmises MaksuMaksjas oli juttu tulumaksuseaduse muudatusest, mis viidi seadusesse sisse seoses Ukraina abistamisega. Kuna tolle hetke seisuga ei olnud veel deklareerimise küsimused selged, kirjutab EML juhatuse liige Martin Huberg taas juriidiliste isikute tehtavate annetuste deklareerimist.

Tutvu sisuga lähemalt

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus