iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Mart Laar: „Võitleksin nullmaksumäära säilitamise eest“

Mart Laar: „Võitleksin nullmaksumäära säilitamise eest“

Rubriik: Äripäev

Kolmapäeval, 6. detsembril vastas aripaev.ee lugejate küsimustele Isamaa ja Res Publica Liidu peaministrikandidaat, Milton Friedmani preemia laureaat Mart Laar. Muuhulgas käsitleti ka maksuküsimusi.

Mida teeksite Eesti maksunduses esimese asjana teisiti, kui saaksite märtsis peaministriks? Võitleksin nullmaksumäära säilitamise eest, praeguse valitsuskoalitsiooni hoiakud on selles küsimuses olnud ebaselged, mis ei loo ettevõtjatele selgust tulevikuks.

Kas teile ei tundu, et Eesti majanduskeskkond on välisinvestoritele atraktiivne mitte seetõttu, et meil on madalad maksud ettevõtte tulule, vaid pigem seetõttu, et tööjõud maksab meil vähe? Eesti tööjõud ei maksa enam vähe, see tingibki vajaduse riigi poolt midagi täiendavat ette võtta, et Eesti konkurentsivõimet ka tulevikus tasemel hoida. Loe intervjuud: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?InterviewID=69b1e51e-580e-4d68-a87d-94554ca8aee9

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus