iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksuvabastuse asemele madal maksumäär

Maksuvabastuse asemele madal maksumäär

Rubriik: Äripäev

Tänases äripäevas tuletab rahandusminister Aivar Sõerd meelde, et tulumaksusüsteemi täiendamine tuleb ellu viia lähiajal. Sõerd keskendub artiklis enda eelistatud traditsioonilisel, kuid madala maksumääraga tulumaksusüsteemil.

Tänases äripäevas tuletab rahandusminister Aivar Sõerd meelde, et tulumaksusüsteemi täiendamine tuleb ellu viia lähiajal. Sõerd keskendub artiklis enda eelistatud traditsioonilisel, kuid madala maksumääraga tulumaksusüsteemil."Tulumaksusüsteemi muutmise vajalikkuses kahtlejate arv on tänaseks kokku kuivanud - oma ettepanekutega on tulnud välja erakonnad, rahandusministeerium, ettevõtjate organisatsioonid.

Küsimus pole enam selles, kas seadus vajab muutmist, vaid kuidas seda teha. Ettevõtjate ettepanek on vabastada dividendid teatud osaluse korral täielikult tulumaksust. Rahandusministrina pakkusin välja ülemineku traditsioonilisele, kuid madala määraga tulumaksule. Mõlema ettepanekuga kaasneb ettevõtetele ja riigile nii positiivseid kui negatiivseid aspekte."Loe täpsemalt 25.05.2006 Äripäevhttp://www.aripaev.ee/3231/arv_kolumn_uus_323101.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus