iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksutundlikud ettevõtted pakivad Eestis asjad kokku

Maksutundlikud ettevõtted pakivad Eestis asjad kokku

Rubriik: Äripäev

Anne Oja kirjutab Äripäevas sellest, et tulumaksumuudatused vallandasid tänavu kevadel ettevõtete likvideerimise paanika, kümned välisfirmade tütarettevõtted ja filiaalid on teatanud, et lõpetavad Eestis tegevuse. Raidla Lejins & Norcouse maksuadvokaat Marek Herm ütles, et ilmselt reageerisid ettevõtteid likvideerima tõtanud omanikud pisut üle, kuna kasumi Eestis hoidmine võib olla välisriiki viimisest soodsam.

Herm rääkis aripaev.ee-le, et suurte rahvusvaheliste kontsernide jaoks on reorganiseerimine ning struktuuri efektiivne arendamine pidev protsess ning seetõttu on keeruline hinnata, kui suurt mõju tuleva aasta 1. jaanuaril kehtima hakkav tulumaksuseaduse muudatus on avaldanud.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3994/uud_uudidx_399405.htmlLoe sama teema kohta aripaev.ee-st veel:Viie kuuga kustutati äriregistrist üle 3000 ettevõtteMinisteerium: me arvestasime maksupõgenike lainegaMaksutundlikud ettevõtted lahkuvad EestistMaksuvabalt saab Eestist ettevõtlustulu viia ligi 40 riiki

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus