iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksutoimik vahetab omanikku nagu kuum kartul

Maksutoimik vahetab omanikku nagu kuum kartul

Rubriik: Äripäev

Anne Oja kirjutab Äripäevas, et ärimees Andres Davõdovi maksuprotsess lõpeb ilmselt samal moel kui tema kõmulistel kaassüüdlastel Vladimir Panovil ning Priit Tikerpel, kelle kohus möödunud esmaspäeval õigeks mõistis.

Eile veeretasid õiguskaitseorganid endise Kakumäe Võrkude juhatuse liikme Davõdovi maksukuriteo toimikut veel käest kätte nagu kuuma kartulit. Kuna Pärnu maakohus möödunud nädalal leidis, et Davõdovi maksukuritegu pole viie aasta möödumisele vaatamata aegunud ja eile kokkuleppemenetlusest asja ei saanud, saatis kohtunik kriminaalasja toimiku riigiprokuratuuri tagasi. Kuritegu aegub pooleteist kuu pärast Riigiprokuratuuril tuleb menetlustoiminguid jätkata ning saavutada esimese astme kohtulahend enne 26. veebruarit, sest siis möödub maksukuriteo toimepanekust kümme aastat ja see aeguks.

Eelmise aasta lõpul ütles Davõdov aripaev.ee-le, et on valmis maksud ära maksma, kui tema ja prokuröri vaheline kokkulepe jõusse jääb. Milles kokkulepe konkreetselt seisnes, seda ärimees ei täpsustanud. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3831/uud_uudidx_383106.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus